Alexander Rybak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...Belki adil değil hayat...Bana aittir...

+4
THuqce
TwilighT_lp
*AlExE*
heartbreaker
8 posters

...Belki adil değil hayat...Bana aittir... Empty ...Belki adil değil hayat...Bana aittir...

Mesaj  heartbreaker Salı Mayıs 19, 2009 10:34 am

Belki çok adil değil hayat, ama sandığımız kadarda acımasız değil. Yaşamayı biliyorsan arkadaş hatta.
Zevk almasını bileceksin hayattan. O sana en acımasız sillesini vurupta düşürdüyse eğer, kalkıp savaşmasını, senden çaldıklarını geri istemesini bileceksin. Kızmayacaksın ona, kırılmayacaksın da. Dost olmaz… Mesutken yerle bir eder tüm dünyanı ama kader deyip tutturduğun yolda yürümesini bileceksin. Bazen tüm kapıları kapatacak, yıkılmaz duvarlar koyacak önüne… Ama sen yinede yılmayacaksın.
Zevk almasını bileceksin hayattan. Sen ondan beklemeyeceksin. Ne istiyorsan gidip ellerinden zorla alacaksın. Vereceksin mücadeleni… Yollarında dikenler olacak ama sen onları gül olarak göreceksin ki yıkılmayasın. Sıkı sıkı sarılacaksın hayata… O seni silkeleyip atmak istese de olmayacak.
Zevk almasını bileceksin hayattan… Tamam, belki çok adil değil, ama aldıklarının yanında sana verdikleride var sakın unutma… Küsmeyeceksin ki tadını alabilesin, belkide her gün kahrettiğin hayattan…
Zevk almasını bileceksin hayattan… Kader deyip geçme, herkes kendi kaderini kendi çizer. Hiç mi hayatın sen istemeden verdiği bir şeyler yok… İstemeden bir şeyler veriyorsa mücadeleni boş çıkarmayacak inan…
Yaşamak, her şeye rağmen yaşamak gerek hayatı… Sevmek gerek, canını acıtsa da yaptıkları… Yıktıysa tek sahip olduğun evini, yeniden yapmasını öğreneceksin… İsteyeceksin hayattan hakkın olanı… Her şeye rağmen gülmesini bileceksin. Gözyaşı çok değerli, hakiki bir inci tanesi kadar, hak etmedikçe dökmeyeceksin.
Sıkı sıkı sarıl hayata… Aldıkları çok olsada… Attığı her kazık yüzünde bir gölge olmuşsa da, neler katmış sana bir bak… Dünkü çocuk değilsin artık… Bak nelere sahipsin… Sevmesende belki bir işin, tatmin olmasanda paran, her zaman huzurlu olmasada bir yuvan var…
Dahasını mı istiyorsun… Bırak o zaman küfretmeyi hayata… Kalk hadi… Acımasız görünse de seni mücadeleye bekliyor bak hayat… Hadi!!! Yıllarca o senden istedi en kıymetlilerini. Şimdi sıra sende…

Çünkü her şeye rağmen devam ediyor hayat!!! Kalk ve bir parçası olmaya devam et!!!
heartbreaker
heartbreaker
Adı var Kendisi yok
Adı var Kendisi yok

...Belki adil değil hayat...Bana aittir... Empty Geri: ...Belki adil değil hayat...Bana aittir...

Mesaj  *AlExE* Salı Mayıs 19, 2009 1:40 pm

Paylaşım için saol cnaım cideen çok güzel oluş Crying or Very sad Smile
*AlExE*
*AlExE*
Admin
Admin

https://alexanderrybakfan.catsboard.com/

...Belki adil değil hayat...Bana aittir... Empty Geri: ...Belki adil değil hayat...Bana aittir...

Mesaj  TwilighT_lp Salı Mayıs 19, 2009 8:37 pm

Çünkü her şeye rağmen devam ediyor hayat!!! Kalk ve bir parçası olmaya devam et!!!

harika olmuş Crying or Very sad tşk canım Smile
TwilighT_lp
TwilighT_lp
Alex*i Tanıyor
Alex*i Tanıyor

...Belki adil değil hayat...Bana aittir... Empty çok güzel

Mesaj  THuqce Salı Mayıs 19, 2009 11:07 pm

canım gerçekten çok güzel olmus çok sağol paylasımından dolayı
THuqce
THuqce
Admin
Admin

https://alexanderrybakfan.catsboard.com

Mesaj  alosssh Çarş. Mayıs 20, 2009 4:59 pm

Çok güzel canım
Sağol paylaşımın için
alosssh
alosssh
Adı var Kendisi yok
Adı var Kendisi yok

Mesaj  bilgehan Paz Mayıs 24, 2009 8:53 pm

Paylaşım için sağol ....
bilgehan
bilgehan
Adı var Kendisi yok
Adı var Kendisi yok

Mesaj  tugcenur Paz Mayıs 24, 2009 10:01 pm

Paylaşım için sağol şeker ..... :D
tugcenur
tugcenur
Admin
Admin

Mesaj  ebrualex C.tesi Haz. 06, 2009 11:34 am

harika harika harika cok beyendim lol! keşke devamı olsa scratch
ebrualex
ebrualex
Alex Fanı Olma Yolunda
Alex Fanı Olma Yolunda

- Similar topics