Alexander Rybak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŞEYTANIN ASASIYLA GELEN BUYUK FIRTINA

2 posters

ŞEYTANIN ASASIYLA GELEN BUYUK FIRTINA Empty ŞEYTANIN ASASIYLA GELEN BUYUK FIRTINA

Mesaj  ebrualex Cuma Haz. 05, 2009 5:16 pm

FIRTINA

YILLAR ÖNCE DOĞDUĞUM TOPRAKLAR BİR FIRTINAYLA EŞSİZ BİR HAL ALMIŞTI VE KASABANIN TUMU KAYBOLMUŞTU.BU BUYUK FIRTINA YASADĞIMIZ TOPRAKALRA YENİDEN DONDU HERKES BELEDİYE BİNASININ BODRUMUNA SAKLANIRKEN biri vardiki bizi yok etmek için asasıyla cabalıyordu.bodruma karımı bırakıp biraz arastırma yapmak için dısarı cıkmıştım doktor birkaç saniye sonra arkamdan bağırarak
-dedektif mark artık içeri girmelisin dedi bende ona karsılık verdim
-geliyorum doktor dedim doktor koşarak içeri girdi karsıdan sislerin arasından arkası donuk bşrş gordum onu belediye binasına cağırmalıydım eğer cağırmassam bu vicdansızlık olurdu ve sesimin ettiği kadar bağırdı
-beyfendi fırtına geliyor belediye binasına gelmelisinnnizzzzzzz...adam birden bana baktı gozleri kırmızıydı ama gozbebekelride kırmızıydı içinden ateşler cıkıyordu asasını bana doğru yoneltti birden yerde neredeyse bir metre suruklendim sonra cok acayip bi ses cıktı asasını yukarı kaldırdı asasını başında kurt vardı ve yok oldu korkudan tuylerim diken diken olmöuştu birden bodrumdan bir cığlık yukseldi
bu cığlık adeta beni dahada korkuttu bu kızımın cığlığıydı içeri girmeliydim yoksa fırtına beni yok edecekti ayaklarımı zorla hareket ettirdim ve bodruma yoneldim içeride beni nelerin beklediğini cok merak ediyordum yavaş ve gizli adımlarla salona adımımı attım (şimdilik bu kadar Smile )
ebrualex
ebrualex
Alex Fanı Olma Yolunda
Alex Fanı Olma Yolunda

ŞEYTANIN ASASIYLA GELEN BUYUK FIRTINA Empty Geri: ŞEYTANIN ASASIYLA GELEN BUYUK FIRTINA

Mesaj  tugcenur Cuma Haz. 05, 2009 5:28 pm

Güzel olmuş şeker devamını merak ediyorum ..... lol!
tugcenur
tugcenur
Admin
Admin

ŞEYTANIN ASASIYLA GELEN BUYUK FIRTINA Empty Geri: ŞEYTANIN ASASIYLA GELEN BUYUK FIRTINA

Mesaj  ebrualex Cuma Haz. 05, 2009 5:31 pm

tugcenur demiş ki:Güzel olmuş şeker devamını merak ediyorum ..... lol!
devamı sbsden sonra seker :D
ebrualex
ebrualex
Alex Fanı Olma Yolunda
Alex Fanı Olma Yolunda