Alexander Rybak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

su giBi hayatım

4 posters

su giBi hayatım Empty su giBi hayatım

Mesaj  ebrualex Cuma Haz. 05, 2009 12:32 pm

ben 1996 doğumluyum doğum gunum 27 aralık o gun babam zincirleme trafik kazası geçirmiş annemde babamı gorunce doğum yağmış ben doğduğumda babam kırık ayağıyla beni gormeye gelmiş sonra esenlerdeki hastanenin yeni doğan unitesine goturmuşler beni orda hava tüpümün bitik olduğunu kimse bilmiyormuş anneannem farketmiş ve beni kurtarmış eğer 5 dk geç kalınsaymış olcakmişim .:D ama gelmişim bi kere kolay kolay gidermiyim :D sonra beni başka bi hastaneye almışlar 40gunumde mevlut yapmışlaar adımı ebru koymuşlar ama bana bazen pınarda diyolar 2. ismim pınar sonra 5 yasında bulgaristan makedonya koyunden birinde kalmışm ama okulumu okumak için tekrar buraya gelmişim ilkokulum cok sakim geçmiş sadece yaklasık 20-25 kişi kişi ile fln kavga etmişim oda cok ko0nuşmamdan .4.sınıfa giderken annem bana civciv almış ama civcivi sıkıp öldürmüşüm bidahada almamış sonra 5. sınfta babam doğum gunu hediyesi olarak 2 tane muhammet kusu almış(hala yasıyolar ve onları cok seviyom)sarı olanın adı şirin beyaz olanın adı tarçın olmuş.sonra ben cok geveze olduğu düşünen annemle babam beni biraz kafa dinlemem için annemannemlerin koyune gondermiş ama ordada butun kızları toplayıp okulun bahçesinde eğlence yapınca geri almışlar istanbula beni lol! derslerim iyiymiş halada iyi queen bu senede bana 2 tane civciv aldılar suan evdeki balkonda besliyom bir aylık oldular artık kanatlanıp uççaklar adeta bide koyde ateş adında bi kopeğim var bide istanbulda arka bahçemizde 7 tane kedilerimiz var anlıcağınız ben tam bi hayvan delisiyim ama sadece hayvan türlerini seviyom insan olan hayvanlardan pek hosnut deilim scratch bie roman yazma merakı cıktı bende twilightten sonra sıf vampir romanları falan alexander aşkı bakalım allah sonumu hayır etsin işte benim hayatım bole su gibi lol! lol!
ebrualex
ebrualex
Alex Fanı Olma Yolunda
Alex Fanı Olma Yolunda

su giBi hayatım Empty Geri: su giBi hayatım

Mesaj  *AlExE* Cuma Haz. 05, 2009 12:39 pm

sebdim seni ebru canisin bnm gibi=)Razz
bide yaık kız hayvanlara=)

ben snn nie böle olduğunuda anladım tüpün bitmişya hastanede:P beyne kan gitmemiş böle olmuşsun:D
*AlExE*
*AlExE*
Admin
Admin

https://alexanderrybakfan.catsboard.com/

Mesaj  ebrualex Cuma Haz. 05, 2009 12:40 pm

*AlExE* demiş ki:sebdim seni ebru canisin bnm gibi=)Razz

ben snn nie böle olduğunuda anladım tüpün bitmişya hastanede:P beyne kan gitmemiş böle olmuşsun:D
geberiyomuşum annem anlatıyo ben guluyom olabilir
ben nası biriyiM Exclamation bakıyım
ebrualex
ebrualex
Alex Fanı Olma Yolunda
Alex Fanı Olma Yolunda

Mesaj  *AlExE* Cuma Haz. 05, 2009 12:44 pm

ebrualex demiş ki:
*AlExE* demiş ki:sebdim seni ebru canisin bnm gibi=)Razz

geberiyomuşum annem anlatıyo ben guluyom olabilir
ben nası biriyiM Exclamation bakıyım

bendensin bebem bende:D
benim tam 6 buçuk aylık doğdum normalde 1 eylülde doğmama gerekirken:D 6 temmuzda doğdum 5yaşına kadar nefes alamadım onu geç ben küçükken koşmayı ve uçmayı çok seversim şak değil hatta uçuyodumda:D bizim bi yatak vardı orda çok yukarı zıplatıyodu orda zıplarken zıplarken kafamı yardım=P ve gülüodum ağaçtan düştüm gülüodum kolum kırıldı=)
*AlExE*
*AlExE*
Admin
Admin

Mesaj  ebrualex Cuma Haz. 05, 2009 1:07 pm

aynen bize gülmek cok yakısıyor :D Smile Laughing lol! farao santa rendeer jocolor alalh sonumuzu hayır etsin diyorum o zaman :D
ebrualex
ebrualex
Alex Fanı Olma Yolunda
Alex Fanı Olma Yolunda

Mesaj  *AlExE* Cuma Haz. 05, 2009 1:12 pm

ebrualex demiş ki:aynen bize gülmek cok yakısıyor :D Smile Laughing lol! farao santa rendeer jocolor alalh sonumuzu hayır etsin diyorum o zaman :D

bencedE:D
*AlExE*
*AlExE*
Admin
Admin

Mesaj  angels too cry Ptsi Haz. 08, 2009 7:35 pm

hikayeye bak bayağı bir hareketli annem birde bana söylenir senin yaptıklarını okutcam anlasın kıymetimi şaka maka değişik bir hikayen var benimde doğumum ve sonrası sorunlu gecmiş 3 ay filan hastade kalmışım bizim gibi sorunlu doğanların hepsi kafadan kırık galiba :D
angels too cry
angels too cry
Adı var Kendisi yok
Adı var Kendisi yok

Mesaj  THuqce Ptsi Haz. 08, 2009 9:14 pm

nan ben normalden fazla küvez hayatı yasamamıs bea zatürre doğmusum sansıma :D bende düstüm ama agacın üstüne hemen anlatıyım:
benm ked cık ağacı bende salak:D kedim orda kalmasın inemez diye cıktım bi çit gibi kaldıırım vardı baya büyüktü onun tepesine arkadaşlar basıma toplanmıstı bnde agaca atlıyım dediydim ama dengeyi kaybetip arkamdaki dikenli agacın üstüne herkes bağırıyoo tugcee nassın yasıyon muu felan diye ben kalktım yo nan bisi bana mı bişi olcak demistim yihuu kötülere bişey neyim olmaz xD
THuqce
THuqce
Admin
Admin

https://alexanderrybakfan.catsboard.com

Mesaj  ebrualex Çarş. Haz. 10, 2009 3:09 pm

angels too cry demiş ki:hikayeye bak bayağı bir hareketli annem birde bana söylenir senin yaptıklarını okutcam anlasın kıymetimi şaka maka değişik bir hikayen var benimde doğumum ve sonrası sorunlu gecmiş 3 ay filan hastade kalmışım bizim gibi sorunlu doğanların hepsi kafadan kırık galiba :D
galiBa DeğİL keSİn Özeliz BİZ :D
ebrualex
ebrualex
Alex Fanı Olma Yolunda
Alex Fanı Olma Yolunda