Alexander Rybak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yaşamdan gerçekler !

4 posters

1 sayfadaki 4 sayfası 1, 2, 3, 4  Sonraki

yaşamdan gerçekler ! Empty yaşamdan gerçekler !

Mesaj  ebrualex C.tesi Mayıs 30, 2009 11:08 am

yaşamayı keşfedememiştim daha küçüklüğümden beri bir kere elime oyuncak almıştım oda kardeşimin bulduğu bir oyuncaktı.parasızlıktan deil öle sanmayın . ailem disiplinliydi tabi buna disiplin denilirse bir çocuğun elinden yaşamını almak disiplin sayılıyor mu bilmiyorum annem herzaman bana sen dünyaya kendini keşfetmeye geldin derdi.ama oda 2 sene önce öldü.babam buyuk bir firma sahibi herşeyim var herşeyim derken kitaplar ve kalemler bide defterler odam yeşil renk çok ağlamıştım pembe yapsınlar diye ama pembe dikkat dağıtıyomuş.babam eve geç gelir dedem ölmüşmüş yaşım küçük ama aklım değil dedem hala yaşıyo ama bi evde orda bir sürü yaşlı varmış .bunu bilmemin sebebi bi gün kapıya yaşlı bir amcanın gelip dedemin mektup yolladığını sölemesi mektup aynen şöyle;
----sevgili torunum ben deden okuma yazmayı bu sene öğrendiğini biliyorum kısa yazıcam deden ölmedi yavrum burda ve hep kalbinde bu mektubu kimseye söyleme annen nasıl hiç haber alamadım ben yaşlı arkadaşlarımla kalıyorum beni merak etme seni seven deden ...
elidei mektup düştü birden gözlerim yaşlara boğuldu annem dedemin ölmediğini sanıyordu.babam sölememişti.bunu sölemek bana düşmezdi ama sölemezsem annem yukarıdan bana kızacaktı hergece gelir benim annem gözlerimi acarım beyaz bir çarşaf giymiş gelmiş ona kıyafetlerini veririm istemez aklım almaz neden hep onu giyer ki.şimdi tam vakti dedemin yanına gitmeli onu koklamalı öpmeli herşeyi sölemeli evden kaçış vakti!!
ebrualex
ebrualex
Alex Fanı Olma Yolunda
Alex Fanı Olma Yolunda

yaşamdan gerçekler ! Empty Geri: yaşamdan gerçekler !

Mesaj  ebrualex C.tesi Mayıs 30, 2009 1:02 pm

isterseniz devamını getirebilirim bütün kitapları karıstırdım.bole bişey çıktı Wink
ebrualex
ebrualex
Alex Fanı Olma Yolunda
Alex Fanı Olma Yolunda

Mesaj  tugcenur C.tesi Mayıs 30, 2009 7:44 pm

Güzel olmuş şeker devamını bekliyorum ...... :D
tugcenur
tugcenur
Admin
Admin

Mesaj  THuqce C.tesi Mayıs 30, 2009 9:08 pm

ne duruyonn yazsanaaa devamıınıı xD
THuqce
THuqce
Admin
Admin

https://alexanderrybakfan.catsboard.com

yaşamdan gerçekler ! Empty BÖLÜM 2 (GERÇEK YAŞAM)

Mesaj  ebrualex Paz Mayıs 31, 2009 10:48 am

evden kaçmam için herşey hazır şimdi sıra bir yalan bulmakta babama tabi bu yalana inanırsa aslında yalan sölemeyi sevmem ve beceremem .ama babam zaten dedeme yalan sölemiş.esme abladan bile bahsetmemiş (esme abla babamın sevgilisi) bunu babam çoktan haketti new york u gormek için can atıyorum aşağı iniyorum babam esme ablanın gözlerine dalmış beni görmüyo bile yalandan kurtuluyorum.ve evin kapısından çıktığım gibi bir taksinin içinde buluyorum kendimi adam
-nereye küçük hanım diyor
-new yorka diyorum
-adam adın ne senin güzel kız dediğinde ilk önce çekiniyorum adamın yüzüne baktığımda yaşlı biri olduğunu görüp maria diyorum adam hafifçe tebessümle gulumsuyor new yorka geliyoruz.adam ebni indiriyor ve para almıyor
sehri inceliyorum ve kendi kendime ÖZGÜRLÜK BU MARİA diyorum bir sokak arası görüyorum kalabalıktan kaçmak için giriyorum ama beni nelerin beklediğini bilmiyorum yeşil gözlerim birden büyüyor sarı saçlarım adeta elektirikleniyor elimdeki çantam yere düşüyor karşımda gözleri kıpkırmız bir kadın elimdeki birşeyi ole sıkı sıkmış ki ne olduğunu anlamam bir kaç saniyemi alıyor .ölü bir kedi çığlık atmak istiyorum boğazıma diziliyor kadın tıpkı anneme benziyor ama gözleri beni adeta ürkütüyor .ağzından ketçaba benzeyen birşey akıyor .kadın beni görüyor yaklaşıyor ssarı saçları ole ışıl ışıl parlıyorki benimkini yanında sönük duruyor. kadının yüz hatları sertleşiyor yüzüne daha net bakınca anlıyorrumki acı çekiyor birden beyaz yüzünün ortasındaki iki keskin kırmızı gözlerini bana dikip yaklaşıyor anlıyorum ki sonum geldi dedemi göremeden annemin yanına gitmek benim için biraz zor olsada üzülüyorum ölüm sessizliği içimi kaplıyor. nedeni bilinmez ama kalp atışlarımı birden hisediyorum sıra bana geldi diyorum kadın yaklaşıyor yaklaşıyor gözlerimi yaşlarla kapıyorum birden. (devamı isterseniz 3. bölümde );D :D

En son ebrualex tarafından Paz Mayıs 31, 2009 6:59 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ebrualex
ebrualex
Alex Fanı Olma Yolunda
Alex Fanı Olma Yolunda

Mesaj  ebrualex Paz Mayıs 31, 2009 11:48 am

tugcenur demiş ki:Güzel olmuş şeker devamını bekliyorum ...... :D
teşekkürler şeker ay bak benide alıştırdın şeker şeker Laughing afro
ebrualex
ebrualex
Alex Fanı Olma Yolunda
Alex Fanı Olma Yolunda

Mesaj  tugcenur Paz Mayıs 31, 2009 6:04 pm

ebrualex demiş ki:
Alış şeker alış güzel kelimedir şeker ..... :D
Bu arada bölüm çok hoş olmuş devamını bekliyorum ..... lol!
tugcenur
tugcenur
Admin
Admin

Mesaj  ebrualex Paz Mayıs 31, 2009 6:10 pm

tugcenur demiş ki:
ebrualex demiş ki:
Alış şeker alış güzel kelimedir şeker ..... :D
Bu arada bölüm çok hoş olmuş devamını bekliyorum ..... lol!
sen iste şeker hemen yazıyorum lol!
ebrualex
ebrualex
Alex Fanı Olma Yolunda
Alex Fanı Olma Yolunda

yaşamdan gerçekler ! Empty bölüm 3 KAL BENLE

Mesaj  ebrualex Paz Mayıs 31, 2009 7:05 pm

BÖLÜM 3 'KAL BENLE'
kadın saçlarımı kulağımın arkasına koyuyor tıpkı annem gibi kadın konşuyor
-sana zarar varmem merak etme.ama bi şartım var .diyor
şartınız neyse kabul ediyorum diyorum birden korkudan ne dediğimi bilmiyorum galiba
kadın gülüyor adın maria değil mi diyor .sadece kafamı sallıyorum sonra derin bir nefes alıyor ve şartını sölüyor
-benimle kal diyor .kanım donuyor kalmassam herhalde beni doğramayı düşünüyor ben bunu düşünürken kadın büyük bi kahkaha daha koparıyor.neden güldüğünü anlayamıyorum .ama kafada yormuyorum .ismini kibarca soruyorum
-isminizi öğrenebilirmiyim ?diyorum kadın gülüyor ve
-RENA diyor saşırıyorum annemin ismi diyorum birden kadın neredeyse ağlıcak gibi gulumsuyor .merakıma yenik düşüyorum.
-o kedi size ne yaptı neden gözleriniz kırmızı ? sorularımı ardı ardına soruyorumm.kadın onlar sadece lens diyor içim rahatlıyor ya kedi?dediğimde o benim kedimdi ölmüş diyor .ama bunu ole rahat söluyor ki inanmıyorum .kadın elimden tutup beni new york'un içine cekiyor önce karnımı doyuruyor sonra bir eve gidiyoruz.sokaktan çıktığımızda gözleri latin kahvesi bir renk alıyor .ANNEM gibi diyorum içimden bu kadın benden ne istiyor .eve gelince yorgunluktan hiç birşey soramadan uyuyorum.sabah kalktığımda baş ucumda beni bekliyor .kahvaltı hemen yanımda beliriyor bu kadar çabuk gelmesine saşıyorum.akşama gelirim diyor ve gidiyor kahvaltımı özenle yiyiyorum.sonra dedem aklıma geliyor ve hemen kendimi dısarı atıyorumm.koşuyorum koşuyorum nereye gittiğimi bilmiyorum . bir cadeden gecerken aniden karşıma bir araba çıkıyor gözlerim büyüyor azildim zannediyorum gözlerimi kapatıyorum .ve sonra açtığımda kendimi RENANIN kucağında buluyorum bu nasıl oluyor diye düşünüyorum sanki düşüncemi duyarmış gibi cevap veriyor.bunu anlatmamı benden isteme diyor .soru sormuyorum ölüceğimden öle korkmuşa benziyor ki nedense ağlayamıyor .sarılıyorum oda beni sımsıkı sarıyor yanındayım diyor bunu bidaha bana sakın yapma diyor . benim kızım olurmusun dediğinde bir şartlar diyorum gözlerimi kırpıyorum birde bakıyorum ki evdeyim .bunu nası yapıyorsun diyorum sadece gülüyor büyü sende yapıcaksın diyor çözemiyorum ama yaparsam nasıl yapacağımı merak ediyorum .renayla gece beraber uyuyoruz sabah kahvaltımı bırakıp gidiyor bütüngün evde oturup oyuncaklarımla oynuyorum renanın bana getirdiği oyuncaklarla herşeyi unutuyorum aksam rena eve geliyor .
-rena diyordum
-efendim maria
-benim dedemi bulmam gerek
-biliyorum ama şimdi sırası değil maria lütfen diyor
alnımın ortasında 2 çizgi olusuyor .sen dedemi tanıyormusun diyorum hemde çok iyi diyor ve o da çok iyi diyor aklım karısıyor . ama günlerimin tadını çıkarıyorum.bir gün bi kadınla konuşurken sesini duyuyorum
-vampir olduğumu elbet öğrencek ama daha bunun için küçük diyor RENA şok oluyorum vampir mi hani o kitaplarda okuduğum vampir rena mı yani ilk önce soktan gülüyorum ama sonra gözleri yaşlarla doluyor titriyorum ve üşüyorum hemde hiç üşümediğim kadar beni görüyor.özür diliyor binlerce defa tekrar tekrar üğer gitmek stersen özgürsün diyor .senden korkmuyorum yanında kalmak istiyorum rena diyorum koşuyor ve beni sarıyor kokluyor .arkadaşı birden gözden kayboluyor .rena herşeyi unutmuş gibi benimle ytıyor.
-bana nasıl dayanıyosun yani kokuma diyorum
-sendeki sevkat herşeye katlandırıyo diyor .vampirler hakkında herşey biliyorum gizemli sorularımın hepsini çözüyorum.rena yanımda beliriyor(DEVAMI NE ZAMAN İSTERSENİZ :D )
ebrualex
ebrualex
Alex Fanı Olma Yolunda
Alex Fanı Olma Yolunda

Mesaj  THuqce Paz Mayıs 31, 2009 8:05 pm

sana emrediyorum HEMEN xD hadi nan yaz hemen
THuqce
THuqce
Admin
Admin

Mesaj  ebo????? Ptsi Haz. 01, 2009 12:41 pm

sen yeteki iste sizi bıktırana kadar yazarım afro lol! geek
Anonymous
ebo?????
Misafir

Mesaj  tugcenur Ptsi Haz. 01, 2009 2:23 pm

Şimdi okudum şeker .......
Yine çoook güzel yazmışsın şeker...... :D
Devamını hemen şimdi istiyorum ....... lol!
tugcenur
tugcenur
Admin
Admin

Mesaj  ebrualex Ptsi Haz. 01, 2009 4:32 pm

tugcenur demiş ki:Şimdi okudum şeker .......
Yine çoook güzel yazmışsın şeker...... :D
Devamını hemen şimdi istiyorum ....... lol!
hemen tatlım :D
ebrualex
ebrualex
Alex Fanı Olma Yolunda
Alex Fanı Olma Yolunda

yaşamdan gerçekler ! Empty BÖLÜM 4 DÖNÜŞMELİYİM

Mesaj  ebrualex Ptsi Haz. 01, 2009 4:45 pm

BÖLÜM 4 DÖNÜŞMEM GEREK
-bundan kimseye bahsetme maria yoksa Seninde benim gibi olman gerek.diyor rena hemen karsılık veriyorum.
-ben senin gibi olmaya razıyım eğer yanında kalmam için tek secenek buysa ...diyorum ve susuyorum.
-bunu yapmanı istemiyorum maria
-ama ben istiyorum rena ben anne sevkatini hiç goremedim bunu senden gormeye ihtiyacım var diyorum gozlerim doluyor beni yine sıkısıkı sarıyor.birden sömineden birisi giriyor ustunu temizliyor adamın yüzü ışıl ışıl gözleri simsiyah ama bu siyah renk çok tuhaf onunda vampir olduğunu anlıyorum korkuyorum ve renanın arkasına saklanıyorum bi erkek vampir geliyor gulumseyerek renaya beni ilkten gormuyor,kumral saçları kısacık renaya doğru yaklasıyor sonra beni goruyor ve tıslıyor herşey kabusa dönüşüyor birden rena onüme atlıyor ve bağrıyor
-ona zarar verme sebestian o benimle diyor .adının sebestian olduğunu öğreniyorum.
-o seninlemi onun burda ne işi var o bizi tanıyo ne olduğumuzu biliyo kim bu rena açıklarmısın?
-o benden yana o benim yanımda olucak sebestian sakın ani bişeyler yapmaya kalkma.beni tamamen kaybedersin ben sadece susuyorum ve düşünüyorum sebestian renaya bu kadar cok neden değer versin ki ?aklımı karıstıran soruyu rena cözüveriyor.
-yoksa yaşadığımız bütün güzel anılar yok olur kendi kendime bir tebessum olusturuyorum.renanın eşi var he düşüncelerimi sebestian bölüyor
-adı ne bu ufaklığın
-adım maris diyorum hemen
-seni küçük insan yaratık diyor ve gülüyor
-sebetian skiden ne olduğunu unutuyorsun diyor rena ve gülüyor.onu hemen vampire dönüştüreblim diyor ve bana doğru yuruyor korkudan heryerim titriyor .
-nereni ısrmamızı istersin küçük hanım
-hyrrr buna asla izin vermem sebestian o daha çok küçük
-ama bu sırrı biliyo .hemen onu ısır yada bunu ben yaparım
-hyr yapamam diye bağırdı rena sebestian koluman tuttu ve beni uçurdu gözlerimi açtığımda bi ormandaydık.çok korkuyordum neler oluyordu böle herşey çözülmez bir hal almaya yine başlamıştı yola niçin cıkmıştım şimdi ne haldeydim .ama biliyodum ki rena ben, kurtarıcak canlı veya sağ umrumda değil ama kurtarıcak kendimi buna inandırarak içinde bulunduğumuz ormanda gözlerimi yumdum ve geleceğime doğru hızla ilerledim.DEVAMI NE ZAMAN İSTERSENİZ . Wink SIKILDIYSANIZ SÖLEYİN Wink
ebrualex
ebrualex
Alex Fanı Olma Yolunda
Alex Fanı Olma Yolunda

Mesaj  THuqce Ptsi Haz. 01, 2009 10:14 pm

emrim emirdir hep yaz senn hep yazz yihuu
THuqce
THuqce
Admin
Admin

Mesaj  ebrualex Salı Haz. 02, 2009 9:23 am

^_^AlexanderRybakFanAdmin demiş ki:emrim emirdir hep yaz senn hep yazz yihuu
sen iyimisin ... :D
ebrualex
ebrualex
Alex Fanı Olma Yolunda
Alex Fanı Olma Yolunda

Mesaj  THuqce Salı Haz. 02, 2009 1:44 pm

hayırr değilim kafam süper konserim vardı ondan döndüm xD o yüzden kafa gidiyii xD
THuqce
THuqce
Admin
Admin

Mesaj  ebrualex Salı Haz. 02, 2009 2:21 pm

^_^AlexanderRybakFanAdmin demiş ki:hayırr değilim kafam süper konserim vardı ondan döndüm xD o yüzden kafa gidiyii xD
hmm anladım ... :D
ebrualex
ebrualex
Alex Fanı Olma Yolunda
Alex Fanı Olma Yolunda

yaşamdan gerçekler ! Empty bölüm 5 ISIRILMA

Mesaj  ebrualex Salı Haz. 02, 2009 2:43 pm

BÖLÜM 5 ISIRILMA
-sebestian geliyor tatlım seni saklamam gerek. elimi tutuyor ve beni dolabının içine koyuyor ve bende anahtar dliğinden izliyorum .peki kim bu sebestian niye beni saklıyor aklım çok karısıyor biri camdan aniden içeri giriyor kumral saçları kısacık gözleri latin kahvesi birden kafama bir soru takılıyor bütün vampirler bu kadar güzel mi diye düşünüyorum .sebestian camdan girdiği gibi renaya dönüyor ve
-selam rena tatlım burası insan kokuyo .diyor ve burnunu tutuyor
-sebestian sana açıklamam gereken birşey va...rena daha sözünü bitirmeden sebestian başlıyor
-bi dakika diyor dolaba birden geliyor içinde durduğum dolabın kapağını yavaşça acıyor .beni gorünce boğazından bir tıslama sesi geliyor korkudan bağrıyorum refleks olarak elimle yüzümü kapıyorum.beni bileğimden tutuyor ve yere savuruyor koltuğun yanındaki vazoya carpıyorum ve vazo kırılıyor .kırık parçalardan biri koluma batıyor ama can yakmıyor,kan çıkmamasına çok seviniyorum ama yinede gözlerimi kapıyorum .rena bağrıyor
-ona dokunma o benim yanımda bunu bidaha denemeye sakın kalkma sebestian yoksa olucaklardan ben sorumlu değilim sebestian gülüyor
-bu insan yaratığımı koruyorsun sana inanamıyorum rena madem senin yanında onu neden ısırmadın .ısırılma sözcüğünü kullanınca tüylerim ürperdi.eğer ısırmıcaksan ilk önce onu ben ısırcam.rena kaşlarını çatıyor ve yine bağırmaya başlıyor.
-bu beni ilgilendirir sebestian buna lütfen karışma sebestianda hemen karsılık veriyor
-sen benim karımsın ve buda beni ilgilendiriyor
-ona zarar vermeye kalkma bunun için daha küçük
-umrumda değil eğer bunu başka vampirlerde öğrenirse ve bu lostun eline geçerse sana olanları düşünemiyorum.
-mümkünse beni düşünme sebestian.
-bunu sen istedin.sebestian ani bir hareketle bileğimi tekrar kavrıyor beni kendine doğru çekiyor .
-öyleyse bunu sen istedin onu ben dönüştürürüm .rena bana doğru hareket etmek istesede edemiyor .
-sebestian reflekslerimi çabuk serbest bırak
-bunu yapamam ben buradan 1 km uzaklaştıktan sonra belki diyor ve gülüyor kaçmaya calısıyorum ama bileğimi daha sıkı tutuyor .birden beni sırtına alıyor ve karşıdaki ormana doğru götürüyor o kadar hızlı gidiyoruz ki başım dönuyor ve bayılıyorum .sabah gözlerimi açtığımda kendimi nası bulucağımı hayal etmeye çalısıyorum bi yanım vamir olmak isterken diğer yanım dedemi insan olarak son bi kez görmek istiyorum geleceğime belkide sonuma doğru yürüyorum
ebrualex
ebrualex
Alex Fanı Olma Yolunda
Alex Fanı Olma Yolunda

Mesaj  ebrualex Salı Haz. 02, 2009 4:34 pm

^_^AlexanderRybakFanAdmin demiş ki:hayırr değilim kafam süper konserim vardı ondan döndüm xD o yüzden kafa gidiyii xD
ne konseri bea Surprised
ebrualex
ebrualex
Alex Fanı Olma Yolunda
Alex Fanı Olma Yolunda

Mesaj  THuqce Salı Haz. 02, 2009 7:24 pm

ya ben müzik öğretmeninin orkestrasındayım vedee mezuniyeim de konser verdmm
THuqce
THuqce
Admin
Admin

Mesaj  *AlExE* Salı Haz. 02, 2009 8:03 pm

bebeğim yanlış yere açmışsın taşındı.
*AlExE*
*AlExE*
Admin
Admin

https://alexanderrybakfan.catsboard.com/

Mesaj  *AlExE* Salı Haz. 02, 2009 9:07 pm

devammm et canımm çok güzell:D
*AlExE*
*AlExE*
Admin
Admin

Mesaj  THuqce Salı Haz. 02, 2009 9:13 pm

nan hızlı ilerle biraz her 10 dk bası yen bölüm istiyorum bu sefer kesin emirdir bu Twisted Evil
THuqce
THuqce
Admin
Admin

Mesaj  *AlExE* Salı Haz. 02, 2009 9:14 pm

zuahaha
admin msndemisin?
*AlExE*
*AlExE*
Admin
Admin

1 sayfadaki 4 sayfası 1, 2, 3, 4  Sonraki