Alexander Rybak
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yaşamdan gerçekler !

4 posters

4 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4

yaşamdan gerçekler ! - Sayfa 4 Empty Geri: yaşamdan gerçekler !

Mesaj  ebrualex Salı Haz. 09, 2009 5:35 pm

bölüm 13 KAN

günler cok hızlı, akıcı ve sakin gidiyorken bu sabah kalbim bugunun iyi geçmiceğine dahil hisler veriyordu ama buna hiç aldırıs etmedim her sabah yaptığım gibi giyindim kevine selam verdim rena ve katie ile masada oturup cene caldım gunum yine aynı ve sakin başalmıştı .ama sabahımın sakin geçmesi bazı seyleri değiştirmeyecekti .
-kevin bugun herp birlikte yürüyüş yapmak istiyorum rena ve katie konuştum kabul ettiler senin için bi sakıncası varmı ?
-yo hayır aşkım hiç bi sakıncası yok dedi ve bana gülümsedi .herkes hazırdı orman yürüyüşü harika geçicekti bende bu sayede ruhumu dinledirecektim .bu sefer kevinin dağ arabasıyla yola cıktık rena hiç itiraz etmedi en öne ben oturdum .katie sanki buna birazcık bozulmuştu çünkü herzaman kevin benim yanımda oluyordu eminim beni kıskanıyordu .kıskanılıyordum bunu hayal gücümde resmini çizdim rena bunu görünce ilk önce katieye döndü sonrada bana ve yüksek sesle güldü bunu kevinde hissetmiş olmali ki kardeşini yatıştırmaya calıştı
-siz 2nizde hayatımın vazgeçilmez parçalarısınız dedi ve güldü ormana gelmiştik herkes sırt cantalarını alıp arabdan indi dağa doğru cıkmayı planlıyorduk.kevin elimi tuttu renada katienin rena ile katie cok iyi anlasıyorlardı .katie onu anne olarak görüyordu . dağın yarısına cıkmıştık ucuruma doğru yaklasıyorduk ne zaman ucurum gorsem o kotu anılarım canlanırdı .katie birden cığlık attı
-aaaaaaaaaaaaaaaaaa....... ,kevin elimi bıraktı ve koşarak yanına gitti benden arkasındna koştum cunku o benim yarı kardeşim sayılıyordu.
-beni birşey ısırdı abi aaa canım yanıyor dedi
-tamam katie sadece bir böcek suralarda dinlensek iyi olucak dedi kevin ve eliyle hemen yanımda duran ağacı gosterdi katieyi ağacın dibine oturttu bacağında bir böcek vardı ama o böceği cektiğinde kan cıkacaktı rena avalanmamıştı kevinde oyleydi ikiside buna katlanamazlardı .ama ben dayanabilirdim .heemn ortaya atıldım .
-tamam şimdi siz gidin ve etrafa bakın bende küçük hanımın yarasını temizleyeyim dedim ve gulumsedim .kevin hemen itiraz etti
-ama sen nasıl yapıcaksın biliyor musun tatlım dedi .lisede sağlık derslerinde bir kaç yontem oğrenmiştim cantamdada malzemeler vardı .zehirli kanı baskı yapmadan dısarı atıcaktım düşündüm akıma getirmeye calısıyordum
-evet yapabilşirim lisede öğrendiğim teknikler hala kafamın içinde . : ) kevin bu sefer itiraz etmedi rena zatenbana guveniyordu onlar uzaklasırken bende cantamdan gerekli malzemeleri cıkarıp tedavi atmeye başladım.zehirli aknı temizleyip bacağını sardım yere akan kanıda toprağa gomdum . katie yavaşca ayağa kalktı ve bana sarıldı
-sende benim biricik ablamsın hep yanımd olun dedi ve gulumsedi .aramızdaki paylasılmaz kevin soğukluğu erimişti bu cok hoştu ona doyasıya sarıldım acaba okul tatil oludğundan beri insan oalrak kaç kişiye sarılmıştım bunları düşündüm .katie ile bir ağac dibinde oturup kevinle renayı beklemeye başladık .
ebrualex
ebrualex
Alex Fanı Olma Yolunda
Alex Fanı Olma Yolunda

Mesaj  THuqce Çarş. Haz. 10, 2009 1:00 pm

şincik ece teyzemizin akıllığıyla beraber seni buraya taşıması kötü olmuş çünkü burada sadece alex ilen ilgili hikayeler olmalı yane balım meleeem senin konunu karamala difterimizin nacizhane hikayeler bölümüne alıyorumm :D şiiir gibin konustum sirefsizim xD
THuqce
THuqce
Admin
Admin

https://alexanderrybakfan.catsboard.com

Mesaj  ebrualex Çarş. Haz. 10, 2009 3:07 pm

THuqce demiş ki:şincik ece teyzemizin akıllığıyla beraber seni buraya taşıması kötü olmuş çünkü burada sadece alex ilen ilgili hikayeler olmalı yane balım meleeem senin konunu karamala difterimizin nacizhane hikayeler bölümüne alıyorumm :D şiiir gibin konustum sirefsizim xD
bEnim iÇin fArketmez isteR siLin isteR taSIYın :D
ebrualex
ebrualex
Alex Fanı Olma Yolunda
Alex Fanı Olma Yolunda

Mesaj  THuqce Çarş. Haz. 10, 2009 3:45 pm

silmem nan hayatta ama yazman lazım yeni bölümü suanda
THuqce
THuqce
Admin
Admin

Mesaj  *AlExE* Çarş. Haz. 10, 2009 5:19 pm

lann teyzenizim lan sizin bebekler hayran hikayelere taşıdım çünkü kimse hikaye yazmıoo bi bu kızcağız yazıo boşna bi dahah konu açmyaak dedim=)
*AlExE*
*AlExE*
Admin
Admin

https://alexanderrybakfan.catsboard.com/

Mesaj  *AlExE* Çarş. Haz. 10, 2009 5:22 pm

bu arada devamm=)
*AlExE*
*AlExE*
Admin
Admin

Mesaj  ebrualex Çarş. Haz. 10, 2009 7:17 pm

BÖLÜM 14 SEÇİM

KEVİN

renayla avalanmak eğlenceliydi ama artık maria ve katie nin yanına dönmeliydik.renaya seslendim avını bitirip yanıma geldi ve ormanın içine ok gibi fırladık 1 saniye içinde maria nın yanındaydım katienın bacağı kanamıştı ve maria kanı toprağa gömmüştü çok derin gömmediği için kokusu burnuma geliyordu .mariayı alnından öptüm
-gerçekten çok beceriklisin dedim bana gülümsedi
-beceriksiz olduğumumu düşünüyordun
-hayır ama bunu becerebileceğini sanmamıştım .baksana kanı bile toprağa gömmüşsün bu lafıma güldü
-evet gerçekten cok becerikliyim bir vampirden kan kokusunu saklayamıyorum
biz bunları rahatlıkla konuşyorduk cunku kardeşim katie mışıl mışıl uyuyordu .bi koku alıyordum ve bu kokuyu tanıyordum cok eskiden duyduğum bi kokuydu bu katienin kokusu değildi marianında renanında değildi bu koku bu koku sebestianın kokusuydu yakınlarda buradan geçmişti hala buralardaydı.ağaçların sesi ben bunları düşünürken ruzgardan arttı .rena ve maria bir ağacın koklerine bakıyorlardı maria beni cağırdı .
-kevin suraya bak bu ağaç neredeyse 1000 yaşında dedi sesi cok heyecanlı gelmişti yanına gitti katie arkada kalmıştı ama ne olabilirdiki sebestian burdan gitmişti kokusu cok eskiydi bende ağacı inceledim .maria birden cığlık attı arkamı donduğumde sebestian katieyi tutuyordu ağacı ustune cıkarmıştı katia cırpınıyordu kardeşim sahibimin elindeydi ve onu öldürecekti hareket etmeye calıştım ama sebestian benim reflekslerimi kontrol ediyordu kardeşim orada cırpınırken ben onun ölümünü izliyordum sonra sebestian konuştu
-dağın tepesine bekliyorum hahahaha.. gulerek yok oldu .reflekslerim serbest kalınca mariayı kucağıma alıp ucuruma dağın tepesine doğru yol aldım ama dağın tepesine vardığımda yine kıpırdayamıyordum renada cırpınıyordu katie
-abi kurtar beni abiii rena maria kurtarın beni diye bağırıyordu ama benim elimden birşey gelmiyordu ona hiç birşey yapamıyordum nasıl bir abiydim ben kızkardeşimi bile koruyamıyordum sadece bende bağrıyordum ama bi faydası yoktu sebestian beni hiç takmıyordu .maria hareket edebiliryordu ama oda sebestiandan guçlu değildi kardeşimin saçlarından tuttu ve ucuruma doğru salaldı .kardeşim hıçkırark ağlıyordu
-SİZİ RAHAT BIRAKACAĞIMIMI SANDINIZ RENA BEN AVIMIN PEŞİNİ HİÇ Bİ ZAMAN BIRAKMAM MARİAYI BANA VERİN VE KÜÇÜK KATİE NİZİ ALIN İYİ DÜŞÜN KEVİN SAHİBİN OLARKA KONUŞUYORUM KARAR SENİN
benden nasıl seçim yapmamı beklerdi mariayı ona verip kardeşimi almamı nasıl isterdi ama o kotuydu bunları düşünemezdi maria bağırmaya başladı;
-hayırr o senin kardeşin kevin ben yaşama hakkımı cok kullandım beni seçme kardeşin kevin kardeşin
maria ağlıyordu renada ağlıyordu aklım ole karısşmıştı ki ama bir şeyi aklımdan cıkaramıyordum ikisinide seçemezdim ikiside benim cnaımdı .renada artık abğırmaya başladı
-sebestian nası bu akdar acımasız olabiliyosun bunu bana nasıl yaparsınnnn seni affetmicem sebestian konuşmaya başladı
-rena rena sinirlenme tatlım kevin eğer karar veremezse önce kardeşi sonra mariayı öldüricem sana zarar vermicem kevin bana ihanet ettiği için bunu hayatıyla odicek aşkım aşkım kardeşim kardeşim hahaha arkasindan zavallı bir vamir olarak üzülmen hahaha
sinirlerimi bozmuştu nefret kin hepsi vucudumda olumuştu vampirler intikamı severlerdi ama ben bunu yapamazdım cunku kardeşim bana intikam asla demişti onun anıtını yerine getirecektim ama maria olurse onun için bir söz vermemiştim o zaman renayla beraber bir intikam alabilirdik düşüncelerimi sebestian böldü
-geri sayım başaldı kevin 5e kadar sayıcam eğer cevap vermezsen önce kardeşin ölücek yakındada maria
-5

-4
karar veremicektim kardeşime son bi kere baktım kurtulma imkanı yoktu

-3 :cry :cry

-2
-hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
maria birden sebestiana doğru koşmaya başladı mukemmel bir hızla katiayı elinden tutmuş kendine doğru cekmişti sebestianı uçurumdan aşağı itmişti sebestian hiç etkilenmemişti ama birden altında durduğu taş kaydı ve sebestian ucurumdan aşağı düştü maria katienin elinden tuttu ve yanımıza geldiler rena serbest kalmıştı çünkü marianın gözyşları koluma gelmişti maria eliyle gozyaslarını sildi ve koluma sürttü bu işe yaramıştı bende serbesst kalmıştım ikisinede sarıldım renada bize sarıldı hepimiz ağlıyorduk marianın gozyaşları yüzünden bende ağlıyordum .kardeşim kurtulmuştu maria hayyata yanımdaydı .katie kolarını bizden ayırdı ve renaya sarıldı bende mariaya dönüp onu boynundan öptm
-sen inanılmazsın
dedim bana gülümsedi
- bazende aşırı beceriksiz
gulumsedi cumlesine devam etti
-ben özelim çünkü sana sahibi-
bitiremeden sözcüklerini dudaklarına yapıştım rena ve katie bizi kıkırdayarak izlediler .canım yanıyordu onun kokusu canımı yakıyordu ama içimde TUTKU SEVGİ AŞK buna katlanıyordu onu sonsuz yaşamımdan dahada cok seviyordum .kardeşimi sevdiğim gibi ......
ebrualex
ebrualex
Alex Fanı Olma Yolunda
Alex Fanı Olma Yolunda

Mesaj  *AlExE* Çarş. Haz. 10, 2009 7:50 pm

canımm çokk güzel devam ilk yorum benden=)
*AlExE*
*AlExE*
Admin
Admin

Mesaj  ebrualex Perş. Haz. 11, 2009 9:25 am

*AlExE* demiş ki:canımm çokk güzel devam ilk yorum benden=)
TEŞEKKÜRLEr CNm :D :D
ebrualex
ebrualex
Alex Fanı Olma Yolunda
Alex Fanı Olma Yolunda

Mesaj  THuqce Perş. Haz. 11, 2009 9:28 am

aslında ben yaazcaktım da ilk yorumu üşendim yavrım bea zatii yorgundum aslında bugün kendimi yormak istemiyorum gece konsere gitcem :D Cool afro cheers What a Face
THuqce
THuqce
Admin
Admin

Mesaj  *AlExE* C.tesi Haz. 13, 2009 11:29 am

DEVAMMM=)
*AlExE*
*AlExE*
Admin
Admin

Mesaj  ebrualex C.tesi Haz. 13, 2009 4:48 pm

BÖLÜM 15 %50

geceleri artık renanın evinde geçiyordum böylece bi yandan eve bi yandanda marianın ve kardeşimin yanına gitmek zorunda kalmıyordum.ilk gece kardeşimin yanına ona yalanlar anlatarak geçirdim onun vampir olduğumu öğrenmesini istemiyordum çünkü o insan olarak yaşamayı kalbinin atmasını seviyordu ama sebestianın öldüğünü söledim onun bir sihirbaz olduğunu o yüzden yerinden kıpırdayamadığımızı anlattım .Bunlar pekte inanmışa benzemiyordu ama tatmin olmuştu belkide gerçekleri öğrenmek istemediği için tatmin olmuştu.diğer gecelerimi yine marianın yanında geçiriyordum .o da bu olaydan etkilenmişti .surekli yuzunu saklıyordu uyuduğu zamanlar ise melekler gibi uyuyor ama sürekli adımı sayıklıyordu
-KEVİN BENİ BIRAKMA DÖNÜŞÜCEM SÖZ !!! HAYIR SONUM SENLE BIRAKMA SAKIN !!!

bu sözler durmuş kalbimi değişiyo dahada yaralıyordu . marianın en güzel fiziksel özelliği mavi gözleriydi benim gözlerim hiçbir zaman eskisi gibi mavi olmıcaktı hep sarı yada susuz olduğumda kırmızı işte bu yuzden onun vampir olmasını pekte istemiyorum ama bi yandanda onun dayanılmaz güzelliğine katlanamamak ondan uzak durmak ...
vampire dönüşmesi benim için iyi olucaktı en azından onu incitmeden dokunabilecektim .bugün onun dieldiği yere kardeşimi almadan gidicektik .çünkü katia ren ile birlikte alışverişe gidicekti . sabah gözlerini açtığında her zamanki gibi banyoya koştu cunku o dağınık saçlarını gormemi istemiyordu herhalde saçları yuzunden onu bırakıcağımı falanmı sanıyordu ben yine koltukta otmuş kanalları geziyordum saçalrını taradıktan sonra yine bir vampir hızı gibi odaya geçti bu normaldi .Bir insan vampirlerle bu kadar içlidışlı olursa olucağı buydu .odadan çıktığında üstünde yeşil üstüne siyah desenli bir elbise giymişti .bunu bana kasten mi yapıyordu bilmiyorum ama sabahımın güneşiydi.Elimi tuttu ve beni kaldırmaya calıştı ona destek oldum ve o rahat ve konforlu koltuktan kalktım .
-bugün sen nereye istersen oraya itiraz etmeden gidicez hatta arabayı bile sen kullanabilirsin .istersen gözlerimi bağla ama bi yararı olcağını sanmıyorum dedim ve güldüm oda bana sırıtarak konuşmaya başladı.
-Sen cok kotu bir vampirsin gözlerimi bağlasam bile aklından yolu görüceksin değil mi? dedi bu bir soru değildi bu yüzden karsılık vermedim yavaşça bugün geldiğim kırmızı arabama doğru yürüdük şöför koltuğuna oturdu .
-şimdi hız sırası bende dedi ve direksyonu kavradı bende yanına oturdum bir insan acaba ne kadar hızlı gidebilirdi ki 100 km aşıcağını hiç sanmıyorum özelliklede bu maria ise...
sonra birden gaza bastı tam yüzün üstünde gidiyordu doğru tahmin yağtığım için sessizce güldüm.
-Ben bu arabayı son süratte sürsem ve bi kaza yapıyorsak ne yapardın dedi akygılı gözlerle
-söför koltuğuna geçip kazayı önlerdim dedim gülerek hemen vazgeçti
-o zaman ben hız yaptığım için frenler tutmuyo ve son surat karsı duvara carpmak üzereyiz peki ya o zaman dedi sinsice gülerek :D
-o zaman dısarı atlardık sonunda pes etti
-Anlasılan su ki sen yanımdayken ölme sansım %50 dedi gülerek ama bu bana hiç komik gelmemişti hatta ürkütücü gelmişti çünkü %50 yarısıydı .benim düşüncelerimi okumuş gibi davarndı.
-Immm. kevin bak sebestian hala yaşıyo onun için öle dedim senin koruma oalsılığın %50 benimde kendimi koruma olasılığım var ve buda %50 dedi bu düşünceler beni biraz incitmişti.maria sebestindan onu koruyamadığımı düşünüyordu aslında haklıydı elimi tuttu göxlerimin içine baktı sanki düşündüklerimi okuyordu
-askım böle bişey düşünmüyorum sen beni hep korudun sebestianın yaşadığını biliyorum hatta belkide 2 ayak ustune düşmüştür ama ben vampire dönüşmediğim sürece hayatım her zaman % 50 tehlikede seni hep seviyorum ve sevicem
bu sözlerden sonra birşey sölemem imkansızdı böylece %50 konusu coktan kapanmıştı .
ebrualex
ebrualex
Alex Fanı Olma Yolunda
Alex Fanı Olma Yolunda

Mesaj  *AlExE* C.tesi Haz. 13, 2009 5:33 pm

bebeğimm ilk yorum benden süper olmuşş ya devam ett vallha bu hikaye bitmesin=)
kızlar bnde hikayeyi yazdım ama koyamadan bilgisayr gitti:S
*AlExE*
*AlExE*
Admin
Admin

Mesaj  THuqce C.tesi Haz. 13, 2009 8:17 pm

nan süper gidiyiii devam ett zatii okey partisinede qelmedin itttt
THuqce
THuqce
Admin
Admin

Mesaj  ebrualex Ptsi Haz. 15, 2009 8:12 pm

Kızlar bu hafta yazamıcağım malesef coookkk mühim işlerim var o yüzden kusura bakmayın ama tatilden donunce yada işlerim bitince devam edicem merak etmeyim(o önemli işelri tuğçe bilio)
ebrualex
ebrualex
Alex Fanı Olma Yolunda
Alex Fanı Olma Yolunda

Mesaj  THuqce Ptsi Haz. 22, 2009 8:16 am

benim meleğim yoğun benim meleğim tatilde
o gelince yepyeni bölümlerle sizinle
THuqce
THuqce
Admin
Admin

4 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4